Головна Рослинництво Зернові «Ніка-Тера» почала прийом пшениці нового врожаю

«Ніка-Тера» почала прийом пшениці нового врожаю

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, почав прийом пшениці врожаю 2021 року. 30 червня перші автомобілі прибули у квоту компанії Louis Dreyfus. Пшениця була зібрана на полях Очаківського району Миколаївської області, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію порту.

«В кінці червня ми почали прийом пшениці нового врожаю, а з 18 червня ячменю. Зараз ми бачимо істотне збільшення обсягу перевалки зернових вантажів. Це пов’язано з трьома факторами – початком збирання, очікуваним збільшенням врожайності нового сезону і високими цінами на зерно на світових ринках. Зростання перевалки зернових вантажів було прогнозованим і повністю відповідає нашому бізнес-плану», – прокоментував керівник порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Порт володіє одними з найбільших в країні потужностями з одночасного зберігання зернових. Зараз обсяг сховищ досягає до 515 тис. тонн.

«Ми підготували наші потужності до нового сезону. Порт безперебійно, точно в термін, забезпечує заявлену якість сервісу, відповідне очікуванням клієнтів. Обсяг постачання збільшується щодоби – в порт заходить понад 10 тисяч тонн зернових нового врожаю.  І ця цифра буде тільки рости», – зазначив Алім Агакішиєв.