Головна Овочівництво Нове тепличне господарство на Вінниччині за сезон виростить до 190 тонн овочів

Нове тепличне господарство на Вінниччині за сезон виростить до 190 тонн овочів

Фермер Олександр Гудима у селі Бугаків на Вінниччині отримав 7 млн. гривень грантової допомоги за програмою «єРобота», доклав понад 11 млн. гривень від засновників і збудував тепличний комплекс на 32 теплиці по 500 кв. метрів кожна. У 13-ти вирощують огірки, а 19 відвели під перець.

Про це пише «ПроАгро Груп»  з посиланням на AgroTimes.

За словами Олександра, з кожної теплиці цьогоріч планують збирати по 9 тонн огірків, загалом 100-120 тонн за виробничий сезон. А якщо осінь буде теплою і дозволить до листопада вирощувати перець, то його планують зібрати по 3,5 тонни з теплиці, загалом – близько 70 тонн.

На підприємстві працює близько 25 осіб. Серед них – переселенці з Херсона. Овочі постачають у великі торговельні центри і супермаркети Вінниччини, Київщини та Одещини.

Гудима розповів, що раніше у господарстві вирощували овочі у відкритому ґрунті, роблять це й зараз. Але щоб працювати з мережевими супермаркетами, їх потрібно було забезпечувати продукцією упродовж 8 місяців. А якщо вирощувати просто неба, то це можливо тільки 6-7 місяців.

«Тому розуміли, що потрібно будувати тепличний комплекс. Плануємо, що цього року зніматимемо врожаї з наших теплиць до листопада. Ми не стоїмо на місці. Хочемо залучити фінансування, – кредитне або грантове, щоб у майбутньому опалювати весь наш комплекс теплиць. Тоді зможемо збирати врожай 11 місяців на рік», – поділився планами Гудима.

Перегляди: 259