Головна Війна проти України Окупанти тиснуть на фермерів та викрадають українське зерно

Окупанти тиснуть на фермерів та викрадають українське зерно

У Сватівському районі Луганської області влада так званої «ЛНР» змушує фермерів розпочати посівні роботи. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, передає «ПроАгро Груп».

Вона зазначила, що аграріїв обіцяють забезпечити паливно-мастильними матеріалами безкоштовно, проте потім зібраний урожай буде націоналізовано на користь окупантів. Самим фермерам буде належати лише невелика частина вирощеного ними врожаю.

«Аграрії Сватівського району не підтримують такої пропозиції, через що влада так званої «ЛНР» тисне на них, погрожує конфіскувати сільгосптехніку, посівний матеріал та ув’язнити», – повідомила Людмила Денісова.

Ти часом у Херсонській області окупанти спустошили елеватор у селищі Новоолексіївка та вивезли все зерно до окупованого Криму. Також був помічений потяг, на вагонах якого було написано «зерно». Він виїжджав з півострова через Керченський міст.

«Підрозділ армії рф «кадировці» захопив підприємство «Агроспівдружність», яке обробляє близько 20 000 гектарів землі у Генічеському районі», – додала Людмила Денісова.