Головна Економіка і аграрна політика Переробні підприємства отримали понад 280 млн. гривень грантів на розвиток

Переробні підприємства отримали понад 280 млн. гривень грантів на розвиток

З початку 2023 року 61 переробне підприємство отримало гранти від держави для  розвитку на загальну суму 282 млн. гривень.

Про це повідомила перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

«Розвиток переробки – стратегічна мета уряду, ми інвестуємо в цей напрямок, щоб виготовляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості. Через грантові програми єРобота ми надаємо фінансову підтримку переробним підприємствам, щоб активізувати роботу галузі. З початку цього року 61 переробне підприємство отримало від держави гранти загалом на 282 млн. гривень. Розвиваючи свій бізнес, підприємці створять близько 900 нових робочих місць», – зазначила Юлія Свириденко.

В Мінекономіки нагадали, що за грантовою програмою для переробних підприємств «Новий рівень» підприємці можуть отримати грант до 8 млн. гривень на розвиток бізнесу. При цьому обов’язковою умовою надання коштів є створення отримувачем гранту нових робочих місць, зокрема, він зобов’язаний створити від 25 робочих місць.

У 2022 році гранти на розвиток переробних підприємств отримали 178 підприємців на майже 1 млрд. гривень.

Як повідомлялося, програма USAID АГРО надасть 367 млн. гривень для співфінансування проєктів з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур в Україні.

Перегляди: 8