Головна Економіка і аграрна політика Понад 6,5 тис аграріїв вже є учасниками програми державної підтримки

Понад 6,5 тис аграріїв вже є учасниками програми державної підтримки

Кількість заявок за програмою бюджетної підтримки через Державний аграрний реєстр (ДАР) подвоїлася за останній тиждень. Наразі 6 554 аграрії вже є учасниками програми, що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства.

За першим напрямом програми – субсидія на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення подали заявки 5 569 виробників сільськогосподарської продукції, за другим – дотація за утримання корів – 985 аграріїв.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн. на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн. на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

В міністерстві звертають увагу, що граничний строк подачі заявок на участь у програмі за обома напрямами – 15 листопада 2022 року. 

Перегляди: 2