Головна Економіка і аграрна політика Попри війну держава продовжить підтримувати аграріїв і наступного року

Попри війну держава продовжить підтримувати аграріїв і наступного року

У наступному році продовжать діяти програми державної підтримки  сільгоспвиробників. Про це повідомив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький, передає «ПроАгро Груп».

«У 2024 році продовжить функціонування урядова грантова програма «єРобота» для розвитку садівництва, виноградарства та ягідництва, тепличного господарства та переробки. Також у аграріїв залишиться можливість брати пільгові гривневі кредити у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%». Під це на наступний рік закладено компенсацію у розмірі 18 млрд. гривень», – поінформував він.

Тарас Висоцький також зазначив, що наступного року відновиться робота бюджетної програми часткової компенсації за купівлю вітчизняної сільгосптехніки.

При цьому він зауважив, що українським агровиробникам потрібно прагнути відповідати нормам ЄС щодо якості та безпечності продукції.

«В України єдиний незворотний шлях – це членство в Європейському Союзі. Для того, щоб у нас був спільний ринок та вільний доступ для товарів, наша продукція має відповідати усім необхідним вимогам ЄС», – резюмував він.

Перегляди: 29