Головна Новини Ринок України Посівні комплекси Spirit: швидкість і висока продуктивність сівби

Посівні комплекси Spirit: швидкість і висока продуктивність сівби

Посівні комплекси Spirit — це швидкісні агрегати для сівби зернових, головними характеристиками яких є висока продуктивність, точність та якість висіву. Сьогодні компанія Väderstad пропонує вітчизняним аграріям посівні комплекси у варіантах із робочою шириною 3,0; 4,0; 6,0; 8,0 або 9,0 м із можливістю висіву лише насіння або ж насіння та мінеральних добрив.

Забезпечити високу продуктивність та якість сівби на швидкостях у 13–15 км./год — не таке вже й просте завдання, але завдяки продуманій до дрібниць конструкції та втілених у ній інноваційним рішенням посівні комплекси Spirit показуються відмінні результати сівби незалежно від рельєфу поля, стану ґрунту та культури, що висівають.

Враховуючи середній розмір вітчизняних господарств (1,5–2,0 тис. га), найбільшою популярністю користуються посівні комплекси Spirit 600С, Spirit 800С та Spirit 900C із шириною захвату 6,0; 8,0; 9,0 м відповідно, які забезпечують висів не лише насіння, а й одночасне внесення мінеральних добрив.

Кожен із цих посівних комплексів оснащено містким двосекційним бункером об’ємом 5 тис. л, який має великий отвір для завантаження насіння та можливість зміни об’єму кожної секції. За рахунок цих простих (звісно, геніальних, адже просто — це геніально) рішень вдається зменшити кількість зупинок, необхідних для завантаження насіння та мінеральних добрив, бо, знаючи норми їхнього висіву, можна налаштувати положення перегородки між секціями бункеру таким чином, щоб висіваємі матеріали закінчувалися водночас. Тому оператору трактора не потрібно зайвий раз зупинятися для завантаження різних продуктів. А це разом із високою робочою швидкістю, є однією з головних передумов досягнення високої продуктивності посівної кампанії.

Для прикладу, за оптимальної організації праці посівний комплекс Spirit 600С із робочою шириною захвату 6,0 метрів за 10-годинну зміну з легкістю засіває 50–60 га.

Перегляди: 3