Головна Війна проти України «Прометей» продовжує підтримувати українську армію

«Прометей» продовжує підтримувати українську армію

Група «Прометей» продовжує роботу з підтримки українських військових. Днями координаційний штаб компанії закупив та передав територіальним підрозділам ЗСУ та ТерОборони Миколаївської області черговий транш гуманітарної допомоги на загальну суму 500 тис. гривень, передає «ПроАгро Груп».

«Наші колеги, які займаються гуманітарними та волонтерськими проєктами підтримки української армії, не припиняють роботу навіть коли область активно обстрілюється. Логістичні процеси також повністю забезпечуються командою штабу. Наше завдання зараз не лише відвантажувати зерно, щоб годувати місто, військових, а й допомагати армії тримати позиції на передовій, постачаючи нашим хлопцям необхідні речі, продукти та спорядження», – наголосили у прес-службі «Прометею».

Крім того, у компанії зазначили, що збільшили спектр послуг із надання гуманітарної допомоги. Нещодавно були закуплені та передані ноутбуки та канцелярія працівникам Миколаївської ОДА.

Від початку війни ГК «Прометей» створила координаційний штаб, який опікується всіма гуманітарними проєктами компанії. Відправлення вантажів здійснюється командою штабу «під ключ»: від пошуку необхідної номенклатури до централізації логістичних процесів. Представники волонтерського центру  «Прометею» перебувають у постійному контакті з представниками регіональної ОДА.