Головна Зберігання «Прометей» придбав ще один елеватор на Миколаївщині

«Прометей» придбав ще один елеватор на Миколаївщині

У перших числах квітня Явкинський елеватор посилив позиції ГК «Прометей», ставши 8 зерносховищем в елеваторній мережі Миколаївської області. Про це повідомляє «ПроАгро Груп». з посиланням на інформацію компанії.

З придбання нового підприємства кількість елеваторів збільшилася групи зросла до 28, а загальна потужність зберігання мережі «Прометей» – на 60 тис. тонн, до 1,663 млн. тонн.

«Ми знаємо, де саме потрібно купувати – там, де наша закупівля сильна. І використовуючи наші додаткові інструменти, нам вдається отримувати прибуток від кожного елеватора. Сам по собі один елеватор на доопрацюванні і перепродажу ніколи не вийде в «плюс», оскільки ринок сильно коливається, і вгадати ціну буває дуже важко. Можна досягти позитивного ефекту лише за рахунок об’єднання з іншими елеваторами, створюючи мережу», – зазначив власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Новопридбаний елеватор має 17 механізованих складів підлогового типу зберігання з верхньою та нижньою галереями. Він розташовуваний на перетині залізничних і автомобільних доріг, що дозволяє приймати зерно як з обох видів транспорту. Комплекс має у своєму розпорядженні 4 підйомники, 5 точок авто- і 2 точки залізничного вивантаження, може приймати щодоби 1,5 тис. тонн зернових культур і відвантажувати 800 тонн із залізничного та 600 тонн – з автомобільного транспорту. Доробка зерна здійснюється сепараторами потужністю 1200 тонн і сушарками, здатними обробити 350 тонн на добу.

Наразі елеватор активно готується до майбутнього сезону. У найближчих планах проведення комплексу заходів зі збільшення швидкості приймання та вивантаження зерна, атестація лабораторії елеватора на 7 видів культур, внутрішнє навчання і тестування для трудового колективу.

«Прометей» протягом поточного року продовжить інвестування в подальше поглинання і розвиток елеваторної мережі», – зазначили в компанії.