Головна Новини Ринок України Rapid — вражаючі результати сівби за будь-яких умов

Rapid — вражаючі результати сівби за будь-яких умов

Концепт, технічне оснащення та виконання сівалок Rapid від компанії Väderstad дає змогу легко та якісно проводити висів широкого спектру найпопулярніших у вітчизняних аграріїв дрібнонасіннєвих, зернових та зернобобових культур за різних технологій обробітку ґрунту.

В основі сівалок Rapid — потужний модуль ґрунтообробного знаряддя, який встановлено у передній частині машини та унікальні диско-анкерні сошники, головню перевагою яких є точне дотримання глибини висіву та 100 % звільнення посівного ложа від рослинних решток, що гарантує надійний контакт насіння із ґрунтом і, відповідно, дає змогу отримати дружні та рівномірні сходи незалежно від його стану.

На відміну від подібних ґрунтообробно-посівних комплексів диско-анкерні сошники Rapid не потребують глибшого ніж закладання насіння попереднього обробітку: конструкція висівного комплексу та його технічні можливості дають змогу налаштувати його роботу таким чином, щоб сошники для висіву насіння завжди працювали на більшу глибину від дискового знаряддя, яке розташоване у передній частині агрегату. Тому висіяне насіння завжди потрапляє на тверде, капілярне посівне ложе, що сприяє швидкому проростанню насіння.

Притискне зусилля на кожен із сошників становить понад 150 кг, що дає їм змогу легко проникати в ґрунт, та сприяє високій їхній стійкості навіть за сівби на високих швидкостях.

Сівалка Rapid може висівати найрізноманітніші культури — від дрібнонасіннєвих, таких як ріпак, до великонасіннєвих культур із нормою від 1,5 кг/га до 500 кг/га.

Перегляди: 139