Головна Агрохімія «Рівнеазот» відновив виробництво мінеральних добрив

«Рівнеазот» відновив виробництво мінеральних добрив

ПрАТ «Рівнеазот» відновив роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 тонн аміаку/добу. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Group DF, до складу якої входить підприємство.  

В компанії поінформували, що також розпочався запуск цеху вапняково-аміачної селітри, потужністю 1600 тонн/добу та цеху неконцентрованої азотної кислоти, яка є сировиною для виробництва добрив, потужністю 960 тис. тонн азотної кислоти на рік. Таким чином, після проведення планових ремонтних робіт, на «Рівнеазоті» відновлюється повний цикл виробництва мінеральних добрив.

«Ми почали планову сезонну кампанію із запуску ключових цехів. Насамперед ми збільшуватимемо обсяги виробництва ВАС – найбільш затребуваного добрива на сьогоднішній день. Подальше відновлення роботи виробничих потужностей залежатиме від кон’юнктури ринку – потужності завантажуватимуться пропорційно до платоспроможного попиту. Не менш важливим фактором діяльності підприємства є доступність сировини – доступність та поточна вартість газу, необхідного для виробництва добрив», – прокоментував голова Правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

За його словами, рішення про збільшення виробництва ВАС пов’язане із поступовим відновленням сезонного попиту на ІАС, а також із відкриттям нових експортних можливостей. 

Зазначається, що раніше на «Рівнеазот» завершили плановий капітальний ремонт агрегату підготовки синтезу газу в цеху Аміак-2, капітальний ремонт турбогенераторної установки, капітальний ремонт агрегату №6 потужністю 120 тис. тонн на рік у цеху неконцентрованої азотної кислоти, а також проведення низки необхідних підготовчих робіт обладнання.

Перегляди: 5