Головна Новини Ринок України СrossCutter Knife – інтенсивний обробіток за один прохід

СrossCutter Knife – інтенсивний обробіток за один прохід

Робота з пожнивними рештками — відповідальний процес у формуванні основи для майбутнього врожаю. Процеси подрібнення рослинних решток та їхнє ретельне перемішування з ґрунтом — основа швидкої мінералізації органіки, збереження та накопичення вологи й покращення стану ґрунту в цілому. Сучасні підходи та техніка для виконання післяжнивного обробітку ґрунту дають змогу це зробити з мінімальними витратами та максимальною ефективністю.

Будучи лідером із виробництва техніка для обробітку ґрунту та сівби, компанія Väderstad має у своїй лінійці широкий спектр спеціалізованого обладнання, яке відповідає найсуворішим сучасним реаліям господарювання і дає змогу не лише покращити якість обробітку ґрунту, а й значно скоротити виробничі витрати на його здійснення.

Для ультраповерхневого обробітку ґрунту, ефективного подрібнення та перемішування навіть на мінімальну глибину решток грубостебельних сільськогосподарських культур дискові культиватори Carrier від компанії Väderstad може бути оснащено спеціальними дисками CrossCutter (450 та 510 мм) та ножовим котком CrossCutter Knife, який здійснює подрібнення рослинних решток у поперечному відносно руху агрегату напрямку.

Використання CrossCutter Knife дає змогу якісно подрібнити велику кількість рослинних решток і значно знизити витрату палива завдяки відсутності потреби в додаткових проходах полем.

Крім того, CrossCutter Knife — це оптимальне знаряддя для ефективного та економного подрібнення сидеральних культур, а також створення якісного посівного ложа для ріпаку. Крім цього, його можна використовувати для подрібнення стерні та соломи з метою пришвидшення їхнього розкладання, що є відмінним інструментом у боротьбі та профілактиці розвитку й поширення шкідників у посівах. Адже дрібно подрібненні у повздовжньому та поперечному напрямку рослинні рештки, які замішано з ґрунтом, унеможливлюють перезимівлю шкідників, що значно зменшує їхню популяцію.

Перегляди: 5