Головна Війна проти України Тепличні господарства розглядають можливість переїзду на Рівненщину

Тепличні господарства розглядають можливість переїзду на Рівненщину

Майже 90 компаній розглядають можливість переїзду на Рівненщину через війну. Серед них і тепличні комплекси овочівництва з півдня та центру України, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Рівненської облдержадміністрації.

Зокрема, перенести частину свої потужностей планує перенести ПРАТ Комбінат «Тепличний» з с. Калинівка Київської області. Це найбільше підприємство закритого грунту в України, загальна площа теплиць якого становить 42 га.

«Обговорили перспективи його часткової релокації на базі міста-атомника Вараша. До онлайн зустрічі долучилися керівництво Вараша, РАЕС, експерти USAID та ГО «Південна стратегія розвитку», керівники тепличних господарств. Важливо використовувати потенціал АЕС для розвитку інших підприємств. Це також нові робочі місця та вирішення продовольчої кризи у зв’язку з війною», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

В ОДА зазначають, що 37 підприємств уже перевезли обладнання на Рівненщину та працюють на новому місці. Релоковані підприємства переїхали переважно з Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей. Більшість із них розмістилися у Рівненському районі.

Перегляди: 3