Головна Новини Наші новини У Києві пройшов Grain Storage Forum Elevator 2021

У Києві пройшов Grain Storage Forum Elevator 2021

303

Учора, 25 травня, у Києві відбувся Grain Storage Forum Elevator 2021 – найбільший масовий захід на ринку зберігання, переробки, трейдингу і логістики зерна в Україні, організаторами якого стали компанія «ПроАгро Груп» і Українська зернова асоціація.

Форум зібрав близько 1000 учасників, в тематичних конференціях форуму виступили більше 100 спікерів з доповідями по актуальних питаннях зернового ринку, а у виставці Grain Storage Expo, які відбулася у рамках цієї події, свої товари, послуги і технології представили понад 80 експонентів.

Forum 2
Фото Elevarorist.com (Facebook)

«Це перша масова подія після кількох жорстких локдаунів, пов’язаних з пандемією коронавірусу, і подія довгоочікувана – зерновики скучили за живим спілкуванням, причому у такому велелюдному колі. Безумовно, це найбільша зустріч представників ринку у цьому році, яка дозволила обговорити численні актуальні проблеми ринку. Про якість фахових дискусій на форумі говорить, з одно боку, рівень підготовки його спікерів, які є провідними спеціалістами у своїх галузях, а з іншого – рівень учасників, серед яких чимало керівників великих бізнесів. Форум, безумовно, дасть новий імпульс розвитку галузі», – зазначив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов.

Зі свого боку керуючий партнер «ПроАгро Груп» Олег Клименко виступив на форумі з пропозицією перетворити його зі щорічної події у постійно діючий майданчик для обміну досвідом, просування ідей, рішень і передових технологій зернового ринку.

Forum 3
Фото Elevarorist.com (Facebook)