Головна Економіка і аграрна політика У Мінагрополітики обговорили механізми визначення мінімальних цін на експорт продукції

У Мінагрополітики обговорили механізми визначення мінімальних цін на експорт продукції

Механізм розрахунку мінімальних цін на експорт агропродукції обговорили на черговому засіданні Координаційної наради з логістики під головуванням в. о. міністра агрополітики Тараса Висоцького, повідомляє «ПроАгро Груп»  з посиланням на  інформацію міністерства.

У нараді взяли участь представники державного сектору та агроасоціацій.

Парламент ухвалив законопроекти № 10168-2 та 10169-2, якими вносяться зміни до Податкового та Митного кодексів щодо вдосконалення зовнішньоекономічних операцій з експорту деяких товарів. Цими документами визначаються мінімальні експортні ціни на агропродукцію, в першу чергу, на зернові та олійні.

«Запровадження законів щодо мінімальних цін на експорт сільгосппродукції створить механізми для боротьби з тіньовим експортом зернових та олійних культур. І встановить чіткі правила для всіх учасників ринку. Зараз Мінагрополітики розробляє відповідні інструменти для застосування цих законів. Зокрема, мінімальні ціни після вступу в дію законів визначатимуться на основі розроблених методик щомісяця 10 числа», – зазначив Тарас Висоцький.

Перегляди: 245