Головна Війна проти України У травні сапери очистили й повернули аграріям майже 30 тис. гектарів сільгоспземель

У травні сапери очистили й повернули аграріям майже 30 тис. гектарів сільгоспземель

З початку року демінери обстежили більш як 146 тис. га сільгоспземель, повернули в господарську експлуатацію – понад 137,8 тис. га, повідомляє «ПроАгро Груп»  з посиланням на інформацію Мінекономіки.

В травні підрозділи урядових та неурядових операторів протимінної діяльності обстежили майже 31 тис. га земель сільгосппризначення.

«Спільні зусилля України та наших міжнародних партнерів з посилення спроможностей операторів дають результати. Обстеження та очищення земель цього року прискорилось, якщо порівнювати з минулим. Добрий приклад якісно налагоджених процесів демонструє Херсонська обласна військова адміністрація, яка побудувала ефективну координацію всіх операторів, що працюють в області. Завдяки цьому там за травень вдалося повернути в експлуатацію земель, площа яких удвічі перевищує площу самого міста», – розповів заступник міністра Ігор Безкаравайний.

Усього в травні повернули в експлуатацію аграріям 29,8 тис. га земель сільгосппризначення. Серед них, зокрема, в Херсонській області – 26,9 тис. га.

У травні на засіданні Секторальної робочої групи «Гуманітарне розмінування» Україна скоординувала з партнерами подальші зусилля в сфері протимінної діяльності, учасники зустрічі обговорили конкретні кроки на найближчий час.

Перегляди: 183