Головна Економіка і аграрна політика Україна і Казахстан зацікавлені у нарощуванні торгівлі сільгосптоварами

Україна і Казахстан зацікавлені у нарощуванні торгівлі сільгосптоварами

UA KZ

Днями відбулася зустріч першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економіки Олексія Любченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калетаєвим для обговорення перспективних питань двосторонньої торговельно-економічної співпраці.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Мінекономіки.

«Україна та Казахстан мають багато перспективних напрямів співпраці, зокрема, щодо нарощування торгівлі сільськогосподарськими товарами, в промисловій кооперації, нафтогазовій промисловості, енергетичній сфері.  Ми зацікавлені в залученні казахських інвестицій в українську економіку. 18 червня відбудеться XIV засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, на якому питанням розвитку нашої співпраці буде приділено максимум уваги», – наголосив Олексій Любченко.

Зазначається, що сторони обговорили ключові питання поглиблення взаємовигідної співпраці. Зокрема, увагу було приділено продовженню роботи щодо нарощування обсягів транзитних контейнерних перевезень вантажів по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту.