![port Mariupol jan 2023](https://proagro.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/port-mariupol-jan-2023.jpg)
В порту Маріуполя системно горять залишки зерна в зерновому терміналі. Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив радник мера окупованого міста Петро Андрющенко, передає «ПроАгро Груп».
«В чому справжня причина, на зараз встановити неможливо – ця територія обслуговуюється громадянами росії без права доступу маріупольців. Скоріш – знов дупорукість», – написав він.
За інформацією Андрющенка, наразі в порту пришвартовано два судна під погрузку, однак через замерзлий канал входу в акваторію – без руху.
Радник мера також зазначив, що військовий полігон кадирівців з порту перенесено. В порту облаштовано місця для встановлення систем ППО, що також вказує на намагання перетворити Маріупольский порт на військово-логістичну базу.
Перегляди: 6