Головна Новини Ринок України В «ТАС Агро» завершують підготовку до весняно-польових робіт

В «ТАС Агро» завершують підготовку до весняно-польових робіт

Протягом лютого компанія «ТАС Агро» планує розпочати проведення весняно-польових робіт. Першими відкриють новий сільськогосподарський сезон підрозділи Південного кластера агрохолдингу.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп»  з посиланням на Latifundist.

«Попри всі труднощі 2020 року,  істотних ускладнень в процесі підготовки до весняно-польових робіт не виникає. Погодні умови сприяють проведенню ряду робіт пов’язаних з підготовчим процесом. Озимі культури знаходяться в хорошому стані. Кількість опадів протягом осінньо-зимового періоду значно більша в порівнянні з минулим роком. А це є важливим фундаментом у формуванні майбутньої врожайності польових культур», – зазначив директор з виробництва «ТАС Агро» Віктор Белкот.

За його словами, ремонтні роботи сільськогосподарської техніки проводяться у всіх кластерах компанії. Графік ремонтних робіт організований таким чином, щоб в першу чергу підготувати техніку, яка буде задіяна на весняно-польових роботах. Станом на 1 лютого понад 80% обладнання готове до старту сезону.

«Основний обсяг добрив і пально-мастильних матеріалів, який необхідний для проведення планових технологічних операцій, поставлений на склади підприємств. З середини лютого на підприємствах планують приступити до внесення азотних добрив. Одночасно з початком весняно-польових робіт компанія буде оновлювати парк сільськогосподарської техніки, закупивши грунтообробне обладнання і обприскувач », – розповів Віктор Белкот.