Головна Ринок України Експорт/імпорт Вагони із зерном в портах «великої Одеси» вивантажуються швидше

Вагони із зерном в портах «великої Одеси» вивантажуються швидше

За тиждень обсяг добового вивантаження вагонів із зерновими у портах Одеса та Чорноморськ зріс у 5,8 раза. Таку інформацію повідомив 29 травня заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на Rail.insider.

В «Укрзалізниці» заявили про значне покращення показника добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси: їхня кількість збільшилася з 92 до 535 вагонів/добу. Таким чином фіксується зростання у 5,8 раза.

За минулу добу в портах вивантажили 535 вагонів із зерном. Показник середньодобового вивантаження за травень зріс до 226 вагонів зі зерном.

Також за останній тиждень у 2,5 рази побільшало вагонів із зерном, які рухаються в напрямку портів Великої Одеси — з 962 до 2413 одиниць. При зазначених обсягах час очікування вивантаження (черга) становить 4,5 доби.

Окрім того, представник УЗ розповів про роботу «зернового коридору» у період 19–28 травня. Зокрема,

  • 23 судна пройшли інспекцію (12 суден — порт Одеса та 11 суден — порт Чорноморськ);
  • чотири судна перебувають у зоні інспектування (одне — Одеса, три — Чорноморськ);
  • п’ять суден зареєстровано на огляд (чотири — Чорноморськ, одне — Одеса);
  • 49 суден очікують на огляд (11 — Одеса; 22 — Чорноморськ; 16 — Південний).

Складною лишається ситуація в порту Ізмаїл. Станом на 29 травня до нього рухаються 2164 вагони із зерновими. Натомість вивантаження через погані погодні умови скоротилося. Так, за минулу добу в порту вивантажили 68 вагонів із зерном. При зазначених обсягах черга сягає 31,8 доби.

Перегляди: 3