Головна Новини Ринок України Відключення електрики позначилися на торгівлі м’ясом

Відключення електрики позначилися на торгівлі м’ясом

У третій декаді жовтня ціни на ринку живця продовжили зниження, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Асоціації «Свинарі України».

Останні торги знову скорегували ціни закупівлі свиней забійних кондицій у бік пониження на 1,5-4 грн./кг проти попередніх показників. Зокрема, минулого тижня закупівлю свиней у Центрі переважно здійснювали по 70-72 грн./кг, на Заході ціни коливалися в межах 68-70 грн./кг. Найбільший ціновий діапазон спостерігався у східних регіонах — від 68 до 72 грн./кг. Середньозважена ринкова позначка змістилася на 3,9% проти попереднього тижня та склала 69,42 грн./кг.

Причиною вагомої розбіжності цін у східних областях є обмеженість пропозиції свиней забійних кондицій, що підтримує ціни на підвищеному рівні, тоді як нижній поріг цін відображає зміну споживчої активності через посилення міграції населення із посиленням військової агресії. Крім цього, як і в решті областей, істотні складнощі для реалізації свинини створюють часті повітряні тривоги та віялові відключення електропостачання.

За свідченнями м’ясопереробників, роздрібна торгівля охолодженим м’ясом з тижневих замовлень переорієнтувалася на 2-3 денні обсяги закупівлі, а вимушені «паузи» в роботі істотно ускладнюють формування та дотримання графіків поставок.

Перегляди: 3