Головна Зберігання Віртуальна реальність у проєктуванні та будівництві елеваторів

Віртуальна реальність у проєктуванні та будівництві елеваторів

Сучасні технології дозволяють побудувати об’єкт у віртуальній реальності ще до старту будівельних робіт. Вперше технологію доповненої реальності продемонстрував директор компанії «АКТИВПРОЕКТ» Богдан Поперечний на форумі «ВЛАСНИЙ ЕЛЕВАТОР», передає «ПроАгро Груп».

Використовуючи окуляри Oculus Quest 3, він наочно показав переваги цієї технології прямо на сцені. Експерт елеваторного ринку Ярослав Штика, який вів форум, відзначив, що ця технологія є справжнім проривом у проєктуванні промислових об’єктів.

Учасники форуму були приємно вражені побаченим використанням віртуальної реальності. Звісно, найбільші емоції відчули ті відвідувачі, які самі спробували пересуватися віртуальним елеватором за допомогою окулярів віртуальної реальності. Досвід надзвичайно вражаючий для сприйняття і водночас ефективний інструмент для проєктування.

«Ця технологія значно перевершує традиційну 3D візуалізацію. Крім цього, під час ознайомлення з об’єктом дійсно можна відчути «атмосферу» елеватора в роботі – це дуже комфортний процес» – зазначив Богдан Поперечний.

Перегляди: 27