Головна Економіка і аграрна політика Виробники плодово-овочевої продукції Львівщини отримають відшкодування на засоби захисту та живлення рослин

Виробники плодово-овочевої продукції Львівщини отримають відшкодування на засоби захисту та живлення рослин

У 2022 році виробники плодоовочевої продукції Львівщини зможуть отримати відшкодування витрат на мікробіологічні засоби захисту та живлення рослин. Відповідний напрям підтримки передбачено в межах оновленої версії Комплексної програма підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки.

Зазначена програма підтримки передбачає фінансову допомогу лише для мікро- та малих суб’єктів господарювання, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію департаменту агропромислового розвитку ЛОДА.

«Клімат Львівщини дозволяє успішно вирощувати практично весь перелік популярних серед українського споживача овочів, ягід, фруктів. Але поряд зі зростанням споживання цих продуктів зростає і вимога до їх  безпечності. Мікробіологічні ЗЗР не просто ефективно дозволяють  боротись зі  шкідниками та хворобами, ці препарати також дозволяють зберегти якість ґрунтів і безпечність готового продукту»,- зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

У 2022 році фінансова підтримка виробникам надаватиметься у вигляді часткового відшкодування витрат, пов’язаних з використанням мікробіологічних засобів захисту та живлення плодових, ягідних та овочевих культур у розмірі 50% їх вартості, але не більше 50 тис. грн. одному суб’єкту господарювання на рік.                           

Рік тому відшкодовувати такі витрати могли лише регіональні виробники ягідної продукції. Цією можливістю скористались 6 сільгоспвиробників, які використали біопрепарати на площі 214,7 га та отримали відшкодування в сумі 180,7 тис. грн.