Головна Економіка і аграрна політика За 15 місяців для українських виробників були відкриті 32 експортні ринки

За 15 місяців для українських виробників були відкриті 32 експортні ринки

32 нові експортні ринки були відкриті для українських товарів за останні 15 місяців, тобто з часу призначення Владислави Магалецької на посаду голови Держпродспоживслужби. Підбиваючи підсумки роботи, вона наголосила, що за кожним із відкритих ринків стоїть запит бізнесу та кропітка робота багатьох спеціалістів, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію ДПСС.

«Якість українських товарів високо цінується як всередині нашої країни, так і за кордоном. Про це свідчать результати, яких нам вдалося досягти завдяки ефективній роботі нашої команди та злагодженості дій наших фахівців, колег з МЗС, Мінекономіки та міжнародних партнерів», – заявила Владислава Магалецька.

Перелік країн, ринки яких були відкриті для українських виробників, включає в себе такі країни як Ізраїль, Чорногорія, ОАЕ, Сербія, КСА, Ліван, Бельгія, Литва, Ефіопія, Японія, Аргентина, Лівія, Кувейт, Словаччина, Йорданія, Турція, Ліберія, Грузія, Катар, Боснія та Герцеговина.

Серед відкритих товарних позицій найбільшим попитом користувались молоко та молочні продукти, м’ясо птиці та продукти птахівництва, мед, дрібна та велика рогата худоба, а також корми для тварин. Крім того, в переліку українських товарів, для яких відкривалися ринки інших країн, є рептилій та живі равлики для розведення.