Головна Економіка і аграрна політика За програмою «5-7-9» бізнес отримав кредитів вже на 58,9 млрд. гривень

За програмою «5-7-9» бізнес отримав кредитів вже на 58,9 млрд. гривень

Від старту програми банки-учасники видали 22 329  кредитів  на загальну суму 58,9 млрд.  грн. Про це повідомляє «ПроАгро Груп»  з посиланням на інформацію Міністерства економіки України.

20,8 млрд. грн. кредитних коштів видано для рефінансування попередньо отриманих позик, 7,4 млрд. грн.  підприємці отримали на капітальні інвестиції та 30,6 млрд. грн. в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (45%), торгівлі та виробництва (25%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 441  договір на суму понад млрд. грн. Зокрема, майже 895 млн. грн. від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%,  а 250 млн. грн. – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.