Головна Новини Світові ринки Чому українська продукція неконкурентна в Китаї

Чому українська продукція неконкурентна в Китаї

Як заявив експерт з виведення українських компаній на ринок КНР Сін Хайпен під час семінару “Kick-off event: що потрібно знати про вихід на ринок Китаю”, в України є ряд країн-конкурентів. Зокрема, що стосується поставок сільськогосподарської продукції, яку Україна може експортувати в Китай, продукція конкурентів завозиться без мит з краще налагодженою логістикою.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agroportal.ua.

“На імпортну українську продукцію в Китай діє мито – близько 7,5%, що робить її менш конкурентною. Другим моментом, який знижує позиції України в експорті, є логістика”, – каже Сін Хайпен. Експерт додає, що з 8 225 поїздів, які їдуть в Китай, жоден з них не проходить через Україну.

“Країнами-конкурентами для України в експорті сільськогосподарської продукції в КНР можуть бути Чилі, Нова Зеландія, Перу, Австралія, Грузія, Молдова, Канада”, – перерахував Сін Хайпен.

Станом на кінець 2019 року 35 українських компаній експортують молочну продукцію в КНР, 32 компанії – соняшниковий шрот, 2 компанії – буряковий жом і 3 компанії – заморожену яловичину.