Головна Рослинництво Зернові Американці хочуть передати свої вагони для перевезень українського зерна

Американці хочуть передати свої вагони для перевезень українського зерна

Американський залізничний холдинг Railroad Development Corp (RDC) в співпраці з німецьким оператором RailAdventure опрацьовує можливість доставки 1000 вантажних вагонів з північної Америки в Європу, щоб допомогти експортувати зерно з України.

Як повідомляє  «ПроАгро Груп» з посиланням на ЦТС, RDC виявив парк критих вагонів-хопперів, які раніше використовувалися для перевезення піску, які можна модифікувати для використання в Європі. Для цього потрібно оновити гальмівне обладнання та колеса, щоб вони відповідали європейським вимогам, пише Railway gazette.

Зараз обидві згадані компанії працюють над питанням відповідності європейським правилам сертифікації. З цією метою для тестування в ЄС можуть бути відправлені три перших вагони. 

Якщо сертифікація буде успішною, то з вагонів сформують поїзди у складі 50 вагонів у кожному. Вони працюватимуть за п’ятьма маршрутами, визначеними зерновими компаніями.

Як відомо, одним з вузьких місць експортної логістики українського збіжжя залізницею є дефіцит вагонів-зерновозів в країнах ЄС, які б могли бути задіяні під такі перевезення.

Перегляди: 3