Головна Логістика Новий термінал в Угорщині планує щодоби перевантажувати до 10 тис. тонн українського...

Новий термінал в Угорщині планує щодоби перевантажувати до 10 тис. тонн українського зерна

залізничний зерновий термінал в Угорщині на кордоні з Україною

Нещодавно відкритий в угорському місті Фенешлітке біля кордону з Україною мультимодальний термінал може приймати до 10 тис. тонн українського зерна на добу.

Про це повідомив член правління East-West Intermodal Logistics Plc. Адам Талосі в ході онлайн-наради залізничників України та Угорщини 25 жовтня, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на Rail.insider.

«Ми будемо підтримувати те, щоб кількість потягів, що передаються на кордоні була більшою. Термінал почав свою роботу. Уже стартував рух контейнерів між Україною та Угорщиною, а з листопада ми будемо приймати також насипні та навалочні вантажі. Ми зможемо перевантажувати на день 5–10 тис. тонн зерна з вагонів широкої колії у вагони європейської колії», — розповів він.

Отже термінал стане найбільшим за потужністю, що розташований поблизу українського кордону. Адам Талосі додав, що у підприємства є локомотив М62 для широкої колії.

За даними українських залізничників, озвученими в ході наради, термінал уже прийняв один потяг із 26 вагонів, зараз слідує в напрямку підприємства ще 48 одиниць рухомого складу, а подавати вагони планується з прикордонної станції Еперешки локомотивом угорського національного оператора MAV.

Перегляди: 3