Головна Рослинництво Зернові 10 областей завершили сівбу озимини

10 областей завершили сівбу озимини

Станом на 1 листопада озимих зернових культур посіяно 7,1 млн га, або 90% до прогнозу, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Лідерами за темпами сівби озимих зернових культур є аграрії Вінничини, Волині, Закарпаття, Луганщини,  Сумщини, Полтавщини, Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини та Черкащини, які завершили сівбу озимого клину.

Пшениці посіяно 6,1 млн га, або 91% до прогнозу. Крім вище вказаних сівбу озимої пшениці завершили сільгосптоваровиробники Житомирщини.

Ячменю посіяно 844 тис. га, або 83% до прогнозу, а крім вище вказаних аграрії сільськогосподарські товаровиробники Закарпаття, Київщини та Львівщини.

Жита посіяно 157 тис.га, або 98% до прогнозу. Крім вище вказаних його сівбу вже завершили у 14 областях. Близькі до завершення Київщини, Чернігівщини та ряду інших областей.

Крім того, в Україні посіяно 1 млн т га озимого ріпаку, що становить 99% до прогнозу. Повністю завершили сівбу ріпаку аграрії 19 областей, а Дніпропетровщини та Харківщини прогнозні показники перевиконали.

Перегляди: 2