Головна Інші ринки Україна значно наростила експорт фруктів і горіхів до Німеччини

Україна значно наростила експорт фруктів і горіхів до Німеччини

Україна різко збільшила експорт фруктів, ягід та горіхів до Німеччини за перші три квартали 2021 року, порівняно з попередніми роками. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на east-fruit.com.

«Виторг України від плодово-ягідного експорту до Німеччини за січень-вересень 2021 року склав $15,7 млн, збільшившись на 71% порівняно з 2020 роком і став рекордним за весь час. Основний виторг Україні приніс експорт замороженої малини, який зріс у 3,3 рази до $5,7 млн. Другу позицію в експорті також займали ягоди, щоправда дикорослі — експорт заморожених лісових чорниць та інших дикоросів до Німеччини з України зріс на 82% до 2020 року до $5,5 млн», — йдеться в повідомленні.

Також вперше до Німеччини було поставлено порівняно невеликі партії свіжої малини, їстівних каштанів та одну партію свіжої черешні. А ось експорт українських волоських горіхів до Німеччини хоч і зріс в обсязі на 28%, але загальний виторг від цього експорту залишився практично незмінним. Зниження експорту зазначалося у категорії замороженої суниці садової, кавунів та яблука.

Крім Німеччини, Україна за перші 9 місяців 2021 року збільшила експорт горіхів, ягід та фруктів також на ринки інших країн ЄС, зокрема: Польщі (на 85%), Франції (на 22%), Нідерландів (на 86%), Італії (на 70%), Австрії (на 35%), Литви (на 95%).

Перегляди: 8