Головна Зберігання G.R. Agro модернізує вантажні вузли на елеваторах під контейнери

G.R. Agro модернізує вантажні вузли на елеваторах під контейнери

grain-v-kontejnerah

Група компаній G.R. Agro в рамках підготовки до сезону 2021/2022 проведе модернізацію декількох вузлів відвантаження зерна в спеціалізовані контейнери на елеваторах.

Керівництво компанії вирішило реалізувати проект на «Пришибський» , «Інгулецькому» і «Вільногірський» зерносховищах, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Elevatorist.com.

«Ми розуміємо, в чому суть зростання затребуваності напрямку контейнерних перевезень серед наших клієнтів. Якщо брати за обсягом перевезень, то для ринку зернових контейнер масою в 20-40 тонн – це фактично роздрібний продаж. Це дуже вигідний і зручний спосіб транспортування вантажів, який дає можливість доставки вантажу безпосередньо на склад замовника, скорочує кількість операцій завантаження/розвантаження, забезпечує високу збереженість зерна від зовнішніх природних впливів», – зазначили в компанії.

На елеваторах G.R. Agro облаштує всі необхідні елементи для завантаження спеціалізованих зернових контейнерів на штатних місцях завантаження хоперів-зерновозів. Реалізацію даного проєкту завершать до початку сезону 2021/22.

Сьогодні на міжнародні контейнерні перевезення зернових в Україні припадає близько 5% від усього експорту. На думку фахівців компанії G.R. Agro, найближчим часом тенденція до зростання перевезень зернових культур в контейнерах буде зберігатися. І це стосується не тільки експортних поставок, а й перевезень усередині країни.