Головна Війна проти України Перший балкер з зерном вийшов з «Південного», а у «Чорноморськ» зайшло судно...

Перший балкер з зерном вийшов з «Південного», а у «Чорноморськ» зайшло судно для завантаження

Сьогодні зранку відправлено перше судно з продовольством з порту «Південний», повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що балкер SACURA прямує до Італії. Згодом судно об’єдналося в караван із балкером ARIZONA, яке відправилось  з порту «Чорноморськ» в Туреччину. На борту обох суден 60 тис. тонн агропродукції.

 «Сьогодні до реалізації Ініціативи повноцінно залучено найбільший український порт – «Південний». Таким чином усі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції. Наразі наша ціль – нарощування перевалки в портах. Протягом 2-х тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу», – прокоментував міністр Олександр Кубраков.

Також за повідомленням Мінінфраструктури, учора балкер FULMAR S зайшов до порту «Чорноморськ» та готовий для завантаженння. Це перше судно, яке зайшло в український порт з моменту повномаштабного російського вторгнення. Судно зайшло в ході реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів.

Перегляди: 5