Головна Війна проти України Створено онлайн-карту працюючих продовольчих магазинів

Створено онлайн-карту працюючих продовольчих магазинів

Через складну ситуацію в районах, безпосередньо охоплених воєнними діями, зокрема, що стосується продовольчого забезпечення населення, розроблено онлайн-карту продовольчих магазинів із графіками роботи та актуальними даними. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис на сторінці міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка у Facebook.

Яку інформацію ви можете знайти на карті?

  • Назва магазину/торговельної мережі.
  • Години роботи конкретних магазинів у різних містах.
  • Адреси магазинів.
  • Статус роботи торговельних точок.

Карта з нанесеними продуктовими магазинами та актуальною інформацією щодо їхньої роботи опублікована за посиланням: https://bit.ly/3HycQhV.

Станом на 1 березня 2022 року карта відображає інформацію про магазини «АТБ», «КОЛО», «Сільпо», «Фора», Novus, Varus, «Рукавичка» та «ЕКО маркет». Онлайн-ресурс будуть систематично оновлювати на постійній основі та додавати нові торговельні мережі та окремі магазини. Дата й час оновлення інформації за конкретним магазином зазначені у відповідному полі.

До ініціативи закликають приєднуватися всі торговельні мережі та продуктові точки долучатися. Для цього можна написати на електронну адресу [email protected]

«Ми скоординуємо та проконсультуємо щодо подальших кроків, аби якомога оперативніше додати інформацію про інші магазини на карту», – написав Роман Лещенко.