Головна Соцмережі Україну на EXPO-2020 в Дубаї представлятимуть 3 аграрні стартапи

Україну на EXPO-2020 в Дубаї представлятимуть 3 аграрні стартапи

26-27 жовтня в Міжнародному виставковому центрі (Київ) пройшов хакатон з пошуку інновацій у сфері агропромисловості, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики і продовольства України.

За його результатами серед 25 команд були відібрані 3, які представлять Україну на тижні, присвяченому технологіям в AgriFood в рамках виставки EXPO 2020 в Дубаї, що триватиме з 13 по 17 лютого 2022 року. Особливість хакатону полягала в тому, що вперше подібний захід організовувався за ініціативою держави.

До хакатону долучилися такі корпорації, як Kernel, Agrain, IMK, Continental Farmers Group, HD-group, GFS, а також Trend and Hedge Club, USAID та Українсько-Швейцарська Бізнес Асоціація. Переможцями ж стали наступні стартапи:

  1. ВКУРСІ ЗЕМЛІ. Сервіс земельної аналітики та даних, що дозволяє отримувати відомості про земельні ділянки з державних реєстрів, проводити аудит земельного банку громад, здійснювати перевірку земельних ділянок при купівлі або кредитуванні (Київ).
  2. FlyAGData. Hardware рішення, яке зменшує витрати на агровиробництво та підвищує рентабельність/маржинальність фермерських господарств, завдяки збору агрономічних та інженерних даних в режимі реального часу з техніки, перетворюючи їх на цінні аналітичні дані для фермерів (Вінниця).
  3. Fruittorg. b2b аграрний маркетплейс вузької спеціалізації: фрукти та овочі, який через алгоритми штучного інтелекту забезпечує попит, формує плановість, надає безпеку якості продукції та формує інтернет ринок у фруктово-овочевій сфері (Вінниця).
Перегляди: 2