Головна Техно Необхідність фумігації складських приміщень для боротьби із шкідниками сільськогосподарських культур

Необхідність фумігації складських приміщень для боротьби із шкідниками сільськогосподарських культур

Україна залишається одним з найбільших експортерів зерна у світі. За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, експорт зернових у 2022/2023 маркетинговому році, складав понад 49 млн тонн. Тому, актуальним є пошук нових технологій, не лише підвищення врожаю, а і його захисту і збереження.

У сучасному світі боротьба зі шкідниками є актуальним завданням не тільки для сільськогосподарських підприємств, а й для складських комплексів і виробничих підприємств. Серед різноманітних методів контролю одним із найефективніших є фумігація – у Києві це один із найефективніших методів контролю. Такий метод передбачає використання газоподібних речовин для знищення комах та гризунів.

Фумігація складів в Україні проводиться спеціалізованими фумігантами, метою яких є повне знищення всіх форм життя шкідників в оброблюваній зоні. Цей метод особливо ефективний проти шкідників хлібних запасів, різних видів комах та кліщів.

Вибір активних речовин для хімічної обробки 

Фумігація приміщень здійснюється за допомогою фумігантів – газоподібних речовин, які поділяються залежно від умов їх застосування. Вибір конкретної речовини залежить від типу та стадії зараження об’єкта, розміру зони, що обробляється, а також вимог до безпеки та охорони навколишнього середовища. Всі препарати мають бути зареєстровані та дозволені до використання в Україні, тож, перед вибором підрядника уточнюйте цей момент. Ми ретельно обираємо засоби для проведення обробок, щоб кожна робота була ефективною та дієвою.

Як відбувається фумігація в Україні 

Самостійно проводити процедуру знезараження дуже небезпечно. Перед обробкою є великий підготовчий процес, завдяки якому процедура буде ефективною. Фахівець, який буде проводити обробку, повинен суворо дотримуватись правил безпеки та бути в ЗІЗ. Фумігація складських приміщень проводиться суворо за наступним планом:

  1. Першим кроком надання послуги фумігації є детальна оцінка об’єкта, який потрібно обробити. Спочатку фахівці визначають обсяг і характер зараження, види шкідників та ступінь зараженості, особливості зерносховища, які можуть вплинути на вибір методу процедури.
  2. На основі зібраної інформації розробляється план робіт, який включає вибір речовини, розрахунок необхідного дозування препаратів, визначення часу і тривалості обробки.
  3. Наступним кроком є підготовка об’єкта до фумігації. Тут необхідно герметизувати приміщення чи сировину для запобігання витоку хімічної речовини. Щоб безпечно провести таку процедуру з використанням ефективних засобів та дотриманням усіх правил безпеки варто звернутись до професіоналів: https://propecs.ua/fumigacziya/, що забезпечить вам збереження вашої продукції.
  4. Після того, як була проведена фумігація, здійснюється додатковий виїзд спеціалістів для проведення дегазації та здачі робіт.  По завершенню дегазації, здійснюються контрольні заміри щодо вмісту діючої речовини в зоні робочого повітря.
  5. Після отримання дозволу на використання приміщеннями або продукції огляд об’єкта щодо ефективності проведення робіт.

PROPECS – ваш надійний партнер у боротьбі зі шкідниками. Наша компанія проводить повний цикл обробки та захисту складів, забезпечуючи безпеку вашого майна. Довіртеся професіонал

Перегляди: 5