Головна Зберігання Компанія «Про-Тек» представить стенд на виставці Grain Storage Expo!

Компанія «Про-Тек» представить стенд на виставці Grain Storage Expo!


ТОВ «Про-Тек» надає послуги у сфері захисту рослин від шкідників запасів відповідно до вимог Міжнародної Конвенції Захисту Рослин та кращої світової практики з 2004 р. Компанія має статус схваленого ГАФТА фумігаційного оператора (GAFTA approved) та є членом Міжнародної морської фумігаційної організації (IMFO). Завдяки міжнародної мережі партнерів, компанія «Про-Тек» має можливість надавати повний цикл послуг із знезараження продукції рослинного походження у 34 країнах світу. У 2021 році, за участі компанії, в Україні очікується завершення державної реєстрації новітніх пестицидів-фумігантів ECO2FUME™ та VAPORPH3OS™ для знезараження зерна та іншої продукції рослинного походження від шкідливих організмів. Специфіка обробки із застосуванням вищезгаданих фумігантів має ряд переваг, які дозволяють проводити таку обробку безпечніше, ефективніше, швидше, а також більш економічно та екологічно у порівнянні з традиційними технологіями фумігації препаратами на основі фосфіну.

Сайт компанії: http://www.pro-tec.com.ua/

Окрім послуг із знезараження, компанія «Про-Тек» також пропонує своїм клієнтам в Україні доступ до новітніх технологій, які забезпечують безпечне зберіганням зерна та продукції рослинного походження, за допомогою дистанційного моніторингу температури, вологості, концентрацій різноманітних газів у режимі реального часу.
26 березня на виставці Grain Storage Expo, яка відбудеться в рамках найбільшого в Україні аграрного Форуму галузей зберігання, переробки, логістики та трейдингу зерна Grain Storage Forum “Elevator”, компанія «Про-Тек» презентує найсучасніші препарати та технології для забезпечення максимального захисту рослин та продукції рослинного походження під час зберігання та транспортування.
В рамках події:
Grain Storage Expo – виставка ефективних рішень зона бізнес-спілкування;
Аграрна Конференція «Зберігання та переробка зерна 2021»;
Комбікормовий Форум 2020;
Аграрна Конференція “Трейдинг та Логістика 2021”;
• Семінари-презентації від постачальників товарів та послуг для галузі зберігання та переробки (10+);
• Семінари- практикуми від науковців та експертів (10+);
• Круглі столи з лідерами думок, експертами з інновацій;
• Урочиста церемонія нагорождення переможців конкурсів “Комбікормовиробник 2019; “Елеватор року 2020”, “Переробник року 2020” (Переробник зернових, Переробник олійних), “Логіст аграрного ринку 2020″,”Трейдер аграрного ринку 2020”;
• Виступи понад 100 спікерів;
• Близько 1000 учасників
• VIP зона для бізнес переговорів;
• Press Hub;
• Каво-паузи, фуршети, коктейлі.

Сайт подїі та умови участі: https://grain-elevator-forum.com/
Захід буде проведено з урахуванням та чітким дотриманням усіх нормативних та санітарних умов.
Всі учасники події будуть забезпечені засобами індивідуальної безпеки.
В рамках події застосовуватимуться профілактичні заходи.