![](https://proagro.com.ua/wp-content/images/fumigation.jpg)
Україна залишається одним з найбільших експортерів зерна у світі. За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, експорт зернових у 2022/2023 маркетинговому році, складав понад 49 млн тонн. Тому, актуальним є пошук нових технологій, не лише підвищення врожаю, а і його захисту і збереження.
У сучасному світі боротьба зі шкідниками є актуальним завданням не тільки для сільськогосподарських підприємств, а й для складських комплексів і виробничих підприємств. Серед різноманітних методів контролю одним із найефективніших є фумігація – у Києві це один із найефективніших методів контролю. Такий метод передбачає використання газоподібних речовин для знищення комах та гризунів.
Фумігація складів в Україні проводиться спеціалізованими фумігантами, метою яких є повне знищення всіх форм життя шкідників в оброблюваній зоні. Цей метод особливо ефективний проти шкідників хлібних запасів, різних видів комах та кліщів.
Вибір активних речовин для хімічної обробки
Фумігація приміщень здійснюється за допомогою фумігантів – газоподібних речовин, які поділяються залежно від умов їх застосування. Вибір конкретної речовини залежить від типу та стадії зараження об’єкта, розміру зони, що обробляється, а також вимог до безпеки та охорони навколишнього середовища. Всі препарати мають бути зареєстровані та дозволені до використання в Україні, тож, перед вибором підрядника уточнюйте цей момент. Ми ретельно обираємо засоби для проведення обробок, щоб кожна робота була ефективною та дієвою.
Як відбувається фумігація в Україні
Самостійно проводити процедуру знезараження дуже небезпечно. Перед обробкою є великий підготовчий процес, завдяки якому процедура буде ефективною. Фахівець, який буде проводити обробку, повинен суворо дотримуватись правил безпеки та бути в ЗІЗ. Фумігація складських приміщень проводиться суворо за наступним планом:
- Першим кроком надання послуги фумігації є детальна оцінка об’єкта, який потрібно обробити. Спочатку фахівці визначають обсяг і характер зараження, види шкідників та ступінь зараженості, особливості зерносховища, які можуть вплинути на вибір методу процедури.
- На основі зібраної інформації розробляється план робіт, який включає вибір речовини, розрахунок необхідного дозування препаратів, визначення часу і тривалості обробки.
- Наступним кроком є підготовка об’єкта до фумігації. Тут необхідно герметизувати приміщення чи сировину для запобігання витоку хімічної речовини. Щоб безпечно провести таку процедуру з використанням ефективних засобів та дотриманням усіх правил безпеки варто звернутись до професіоналів: https://propecs.ua/fumigacziya/, що забезпечить вам збереження вашої продукції.
- Після того, як була проведена фумігація, здійснюється додатковий виїзд спеціалістів для проведення дегазації та здачі робіт. По завершенню дегазації, здійснюються контрольні заміри щодо вмісту діючої речовини в зоні робочого повітря.
- Після отримання дозволу на використання приміщеннями або продукції огляд об’єкта щодо ефективності проведення робіт.
PROPECS – ваш надійний партнер у боротьбі зі шкідниками. Наша компанія проводить повний цикл обробки та захисту складів, забезпечуючи безпеку вашого майна. Довіртеся професіонал