Головна Економіка і аграрна політика Французькі ферми стають більшими, але все ще менші за американських конкурентів

Французькі ферми стають більшими, але все ще менші за американських конкурентів

Французькі ферми в середньому стали більшими за останнє десятиліття, але вони все ще набагато менші, ніж сільськогосподарські підприємства основних конкурентів, таких як Канада і США, заявило Міністерство сільського господарства Франції, повідомляє ProAgro Group з посиланням на Reuters.

Щодесятилітній сільськогосподарський перепис, опублікований минулого тижня, показав, що середній розмір французьких ферм збільшиться до 69 га в 2020 році з 55 га в 2010 році, оскільки землі приблизно 100 000 ферм, що закрилися, перейшли до складу конкуруючих підприємств.

Перепис показав, що зараз у Франції налічується 390 000 ферм, в порівнянні з 490 000 в 2010 році, але загальна кількість сільськогосподарських угідь залишилася незмінною — 26,7 мільйонів гектарів, що еквівалентно половині території країни.

Міністр сказав, що Французькі ферми зараз знаходяться на одному рівні за розміром з Німеччиною, але північноамериканські ферми все ще набагато більші.

У 2016 році площа Канадських ферм становила в середньому 332 гектари, що в п’ять разів більше площі французьких ферм, а середня площа американських ферм станом на 2017 рік становила 178 гектарів, повідомило французьке міністерство.