![eds plus картинка](https://proagro.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/eds-plus-kartynka.jpg)
Компанія EDS PLUS є ексклюзивним технічним партнером компанії BAYER в Україні щодо впровадження європейської технології захисту зерна при тривалому зберіганні.
Для запобігання втратам при тривалому зберіганні зерна найкращим вибором з точки зору економічної обґрунтованості та санітарної ефективності/знезараження від карантинних комах-шкідників коморних запасів, є нанесення інсектициду К-Обіоль на зовнішню оболонку зерна.
Сайт події: https://grain-forum-elevator.com/
Перегляди: 11