Головна Новини конференцій Презентуємо Офіційного партнера Євросем на AGRO UKRAINE SUMMIT

Презентуємо Офіційного партнера Євросем на AGRO UKRAINE SUMMIT

Євросем – науково-виробнича компанія, виготовляє посівний матеріал соняшника, кукурудзи та нішевих культур. Власні науково-польові досліження дозволяють випробувати і вибрати кращі гібриди, а також протестувати найбільш ефективні технології вирощування різних культур.

Компанія проводить глибинні польові та лабораторні дослідження по вивченню і боротьбі з вовчком соняшниковим (orobanche cumana). Високоякісне насіння має сильну генетику, преміальну доробку і стабільно високу врожайність.

Власна насіннєва лабораторія перевіряє генетичну чистоту і посівну придатність насіння.

Науково-дослідна база дозволяє підібрати кращі сорти і гібриди, а також вибрати найбільш ефективну технологію вирощування.

Сучасний завод, дбайливо, не травмуючи, доводить до посівної кондиції кожну насінину.

Наявність в компанії відділу агрономічного супроводу відкриває для клієнта безліч можливостей для вирішення всього спектру агрономічних питань.

Євросем – це сучасна насіннєва компанія, яка вводить світові технології вирощування і шанує традиції минулого, щоб зберегти багатство землі для майбутніх поколінь!

Євросем офіційний партнер інституту рільництва та овочівництва ns seme (нові сад, сербія).

Під час вирощування посівного матеріалу в основному використовуємо батьківські лінії сербської селекции, в асортименті має ексклюзивні гібриди з лінійки оригінатора ns sеме (нові сад, сербія)

Сайт кмпанії:https://evrosem.ua/uk/

Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com

Перегляди: 46