Головна Новини конференцій Спеціальний партнер «ЛУБНИМАШ» на AGRO UKRAINE SUMMIT

Спеціальний партнер «ЛУБНИМАШ» на AGRO UKRAINE SUMMIT

Завод «ЛУБНИМАШ» має багаторічну історію і на сьогоднішній день визнаний одним з провідних підприємств з проектування та виготовлення обладнання для зерна і зернопродуктів. Його продукція поєднує в собі високу якість, абсолютну надійність і максимальну безпеку.

Технологічна база заводу «ЛУБНИМАШ» дозволяє випускати продукцію найвищої якості і за короткий термін. Вони втілюють в виробництво сучасні технології та передове обладнання для зберігання та переробки зерна і зернопродуктів.

Понад 130 років досвіду розробки, випробувань і виробництва обладнання для АПК, постійна взаємодія з найбільш вимогливими споживачами допомагали  «ЛУБНИМАШ» знаходити найкращі конструкційні рішення, а клієнтам легко досягати високих результатів.

Завдяки заводу будівництво елеваторів в Україні набирає активні темпи і не перестає розвиватися і вдосконалюватися. Завод робить все, щоб елеваторна техніка відповідала головним європейським вимогам і тому створює виключно високоякісну продукцію. Знаходять клієнтів не тільки в Україні, але за її межами.

Завод досягає успішних результатів і вдосконалює свою виробничу діяльність завдяки глибокій спеціалізації, використання якісного спеціалізованого обладнання та налагодженій схемі взаємодії.

Будівництво елеваторів – це їхня спеціалізація. Завод оперативно вирішує завдання будь-якої складності і не перестає радувати клієнтів своїм уважним і відповідальним підходом до створення сучасних елеваторів. Виступає надійним партнером для багатьох підприємств і пишається своєю конкурентоспроможністю і стабільної клієнтською базою.

Сайт заводу: https://lubnymash.com/

Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

Перегляди: 8