Аграрная HR-конференция 2018

IV ежегодная

АГРАРНАЯ HR-КОНФЕРЕНЦИЯ

Про сучасні IT-рішення для управління персоналом, про процесний підхід розповість провідний аналітик компанії “ІН-АГРО” Максим Хоменко.

homenko-maksim Сьогодні для HR-служб підприємств особливо актуальним є питання підвищення якості управління персоналом. З кожним днем в се важче привабити та утримати цінних для компанії спеціалістів.

На допомогу HR-спеціалістам приходять інформаційні технології, які підвищують ефективність і зменшують вартість управління. Сучасні IT-системи управління персоналом, на разі, не обмежуються функціями автоматизації кадрового обліку та розрахунком заробітної плати, а окрім того, вони допомагають керувати знаннями та компетенціями, оптимізовувати та прискорювати процеси прийняття рішень, оперативно отримувати данні для аналізу, спрощують складну роботу пошуку персоналу, надають інструменти для розвитку та досягнення цілей.

Під час IV Аграрної HR-конференції провідний аналітик компанії “ІН-АГРО” Максим Хоменко розповість та продемонструє можливості підвищення ефективності управління персоналом за допомогою комплесної IT-системи: “ІН-АГРО: Управління персоналом (HRM)”.

А також 22 листопада на конференції, зокрема, буде розглянуто наступні теми: пошук людей в соціальних мережах, порталах, спеціалізованих сайтах; технології оцифровування процесів у кадровому адмініструванні; приведення якісних показників у кількісні, з метою отримання всебічної оцінки роботи працівника; інструменти для розвитку працівників компанії.

Новости мероприятия

22 листопада група компаній “ПроАгро Груп” провела IV Аграрну HR-конференцію, на якій зібрались HR – експерти аграрної галузі.

Про особливості застосування маркетингових інструментів для підтримки позитивної репутації роботодавця, розповість директор з персоналу та комунікацій ТОВ “Сігнет Холдинг” Ольга Дядечко.

Про сучасні IT-рішення для управління персоналом, про процесний підхід розповість провідний аналітик компанії “ІН-АГРО” Максим Хоменко.

Про комплексні мотиваційні програми в агрокомпанії розповість Директор з управління персоналом групи компаній “Агропросперіс” Людмила Горова

Про автоматизацію робочого часу управлінця розповість директор департаменту з управління персоналом “Укрлендфармінг” Наталія Романенко

22 ноября 2018 г. в Киеве пройдет четвертая ежегодная Аграрная HR-конференция