Фінанси та податки в агробізнесі 2019

V конференція

Фінанси та податки в агробізнесі

Достовірність та відкритість фінансової та нефінансової інформації підприємств на V конференції “Фінанси та податки в агробізнесі”

З метою підвищення достовірності та прозорості фінансової інформації українських підприємств у відповідності до європейських директив низкою нормативно-правових документів змінено регламентацію підготовки та оприлюднення фінансової звітності та проведення її обов’язкового аудиту.

2019 рік є особливо важливим для багатьох підприємств, оскільки вони вперше зобов’язані будуть готувати новий для них Звіт про управління, проходити обов’язковий аудит. А великі підприємства та інші підприємства, що становлять суспільний інтерес ще й повинні вести бухгалтерський облік та складати фінансову звітність відповідно до МСФЗ.

Як підприємствам дотриматися цих нововведень, та як правильно обирати аудиторську компанію для підтвердження фінансової звітності та звіту про управління для різних категорій підприємств на V Аграрній Конференції Фінанси та податки в агробізнесі 2019 буде докладно висвітлено у виступі Бориса Мельничука, виконавчого директора Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, директора та партнера Міжнародного інституту аудиту DFK.

Новости мероприятия

“ПроАгро Груп” зібрала провідних українських фінансистів на V щорічній конференції “Фінанси та податки в агробізнесі”

Як під фінансування швидко зібрати інформацію про земельний банк компанії без розмов “про погоду”

Залучення зовнішнього інвестування. Де взяти гроші на купівлю землі?

Використання ІТ сервісів при бюджетуванні та контролі цін продажу сільгосппродукції

Підготовка до ринку землі. До чого готуватися фінансистам. Поради від OPEN KNOWLEDGE

Достовірність та відкритість фінансової та нефінансової інформації підприємств на V конференції “Фінанси та податки в агробізнесі”

АЛЕКСАНДР ИЛЬИН: Мы постоянно совершенствуем UKRAVIT Finance для удобства наших клиентов

UKRAVIT Fіnance оновила умови і розширила список фінансових партнерів

Запрошуємо на V Аграрну Конференцію “Фінанси та податки в агробізнесі” 26.09.2019р.