Форум Аграрна Логістика 2020

ФОРУМ Аграрна Логістика 2020
*дату проведення буде оголошено після 1 липня 2020 р.*

Про Форум

V ФорумАграрна Логістика 2020

У зв`язку з постановами Кабінету Міністрів України про карантинні заходи спричинені пандемією коронавірусу COVID19, Організаційним Комітетом Форуму прийнято рішення про перенесення дати проведення заходу на більш пізній період.

Точну дату проведення буде оголошено після 1 липня 2020 року.

Дякуємо всім партнерам та учасникам події за розуміння ситуації, що склалася в Україні і світі.

——————————————————————————————————————
Iнформаційно-аналітична Група Компаній “ПроАгро Груп” спільно з Українською Зерновою Асоціацією запрошують на V Форум “Аграрна Логістика 2020″.
Місце проведення: Гольф Центр м. Київ.

Минулий рік для українських аграріїв став рекордним по виробництву зерна. Завдяки цьому Україна увійде до топ- експортерів зерна в світі за підсумками поточного сезону, за умов, що на заваді не стане логістична проблема. За попередніми прогнозами майбутній рік може стати не менш продуктивним, а отже і поточні транспортні проблеми стоятимуть перед експортерами не менш гостро.

Не зважаючи на те, що продукція АПК є чи не найголовнішим двигуном економіки в нашій державі, з року в рік ситуація з її транспортуванням лише погіршується. Чому саме так? Як подолати логістичний колапс та інфраструктурні негаразди варто вирішувати вже зараз, а не чекати старту нового сезону.

Головна мета Форуму долучити до обговорення сьогоднішніх проблем логістики, можливостей використання нових та перспективних напрямків перевезення аграрної продукції, представників влади, бізнесу (експортерів, виробників, трейдерів, логістів представників терміналів, елеваторів, портів) та посприяти встановленню нових ділових контактів.

Форум включатиме:

  • 2 панелі, 4 круглі столи з лідерами думок, експертами галузі, логістичними компаніями, трейдерами, експортерами, виробниками.
  • Виступи спікерів, представників аграрного бізнесу з реальними кейсами ефективної логістики.
  • Прес-конференцію
  • Каво-паузи, фуршети, коктейлі.

“Аграрна логістика. Поточні проблеми. Шляхи вирішення”

Запрошено представників: влади, експертів галузі, виробників продукції та переробників, великого бізнесу, логістичні та експедиторські компанії, постачальників і будівельників елеваторних потужностей, експертного середовища.

” Аграрна логістика. Короткострокові тренди”

Запрошено: аналітиків, перевізників, логістів, виробників аграрної продукції, експортерів, представники портів, терміналів.