Головна Новини конференцій Лабораторія ветеринарної медицини SMARTBIOLAB представить стенд на виставці Grain Storage Expo

Лабораторія ветеринарної медицини SMARTBIOLAB представить стенд на виставці Grain Storage Expo

136

Представляємо лабораторію ветеринарної медицини СмартБіоЛаб / SmartbioLab, яка вже більше 4 років здійснює комплексні лабораторні дослідження сільськогосподарських тварин, зерна й іншої кормової продукції.SmartBioLab є акредитованою лабораторією, результати досліджень якої є конфіденційними та достовірними і визнаються на державному та міжнародному рівнях закордонними органами оцінки відповідності. (Атестат про акредитацію виданий Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ІSO/IEC 17025).
Спектр досліджень лабораторії ветеринарної медицини “SmartBioLab” закриває всі питання, що виникають в галузі тваринництва на фермі.
А саме:
– біохімічні
– бактеріологічні
– серологічні
– молекулярно-біологічні
– паразитологічні
– мікологічні
– хіміко-токсикологічні дослідження кормів

Персонал лабораторії, що складається з досвідчених спеціалістів та кандидатів ветеринарних і сільськогосподарських наук, проводить випробування на сучасному обладнанні з використанням тест-систем і наборів реагентів провідних світових виробників. Лабораторія знаходиться у місті Харкові та працює по всій Україні. Послуга виїзду спеціаліста лабораторії з метою забору матеріалу є безкоштовною. Також фахівці лабораторії надають телефонні консультації за правилами відбору матеріалу.

Консультацію можна отримати за телефонами: +38(067)29-07-606 +38(050)18-06-350,
на сторінці у FaceBook: https://www.facebook.com/SmartBioLab, на сайті: https://smartbiolab.com.ua

26 березня на виставці Grain Storage Expo, яка відбудеться в рамках найбільшого в Україні аграрного Форуму галузей зберігання, переробки, логістики та трейдингу зерна Grain Storage Forum “Elevator”, представники компанії ТОВ “СмартБіоЛаб” презентують свої послуги з дослідження найактуальніших фізико-хімічних показників зерна й іншої кормової продукції, нададуть консультації щодо правил відбору матеріалу для дослідження та інших питань лабораторної діяльності.

Запрошуємо до участі!

26.03.2021 м. Київ Grain Storage Forum “ELEVATOR-2021”

Сайт подїі та умови участі: https://grain-elevator-forum.com/

Задля уникнення непорозумінь, зверніть увагу, що участь у події можлива лише за умови попередньої реєстрації та оплати реєстраційного внеску!