Головна Новини Новини компаній “Аграрний фонд” пройшов міжнародний фінансовий аудит

“Аграрний фонд” пройшов міжнародний фінансовий аудит

11

ПАТ “Аграрний фонд” пройшов міжнародний фінансовий аудит за 2018 рік, який був проведений компанією ТОВ “Бейкер Тіллі Україна”.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, відповідне рішення було прийнято наказом Мінагрополітики від 19.04.2019 №218.

З аудиторським висновком можна ознайомитись на офіційному сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та на сайті Товариства в розділі Розкриття інформації, Консолідована фінансова звітність та висновки аудитора.

За результатами консолідованого аудиту ПАТ “Аграрний фонд” підтверджено чистий прибуток, до коригування, на рівні 152 млн грн. Основними статтями коригування стали: списання вартості товарів які обліковуються на складах, що знаходяться в Криму та в зоні проведення ООС, переплати податку на прибуток і нарахування резерву невикористаних відпусток. Відповідно, з урахуванням коригувань, у 2018 році чистий прибуток за міжнародними стандартами склав 46,3 млн грн.

Разом з тим, чистий прибуток “Аграрного фонду” за 2018 рік склав 147 млн грн і в подальшому буде використаний для виплати дивідендів та формування резервного фонду.

Нагадаємо, “Аграрний фонд” за І кварталі 2019 отримав 6,24 млн грн чистого прибутку