Головна Новини Новини компаній “Агроліга” очікує на рекордний урожай сільгоспкультур

“Агроліга” очікує на рекордний урожай сільгоспкультур

26

Група компаній “Агроліга” цього року очікує на рекордний урожай сільгоспкультур.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, зараз “Агроліга” вже завершила весняну посівну кампанію, яку провели в оптимальні терміни без непередбачуваних ускладнень, повідомили в компанії.

“Як раз до завершення посівної Україну відвідав циклон із великою кількістю опадів, але без різких температурних коливань. Всі наші рослини забезпечені вологою повною мірою”, – зауважили в “Агролізі”.

Крім того, цієї зими погода була сприятливою для перезимівлі озимих, завдяки чому вони вийшли з зими в відмінному та задовільному стані на більшій частині площ. За результатами обстеження 87% посівів знаходяться в доброму стані, всі їхні показники оптимальні і не вимагають додаткових робіт. На таких посівах очікується максимальний урожай.

7% посівів знаходяться в задовільному стані, мають хоча б по одному показнику нижче оптимального. На цю групу було прийнято рішення про додаткову підгодівлі сходів мікроелементами. Для цього був придбаний сульфат магнію і здійснена листова підживлення.

Ще 6% сходів знаходяться в поганому стані. По ряду показників мають значення нижче оптимальних. З цією групою буде потрібно значні додаткові витрати для їх збереження. Буде проведена додаткова підгодівля і проведений підсівши яровими культурами.

Довідка. “Агроліга” (Харківська область) займається вирощуванням зернових культур, переробкою насіння соняшнику і молочним тваринництвом. Обробляє близько 10 тис. га земель.