Головна Новини Новини компаній Котирування акцій KSG Agro зросли вдвічі

Котирування акцій KSG Agro зросли вдвічі

У січні-травні 2019 року котирування акцій агрохолдингу KSG Agro на Варшавській фондовій біржі зросли у два рази – з 0,66 до 1,28 польських злотих за акцію.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, власники акцій холдингу позитивно оцінили його діяльність із врегулювання заборгованості перед міжнародними кредиторами.

На їхню думку, вивільнені в результаті реструктуризації кошти компанія зможе направити на розвиток, що в перспективі збільшить капіталізацію компанії.

Також зазначається, що інвестори позитивно сприйняли стратегію розвитку в двох основних сегментах – рослинництві та свинарстві. У сегменті рослинництва була зроблена ставка на культури, які користувалися на ринку найбільшим попитом.

Довідка. KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).

Перегляди: 0