Головна Новини Новини компаній “Агроліга” відмовляється від молочного тваринництва

“Агроліга” відмовляється від молочного тваринництва

Група компаній “Агроліга” відмовляється від молочного тваринництва. Підґрунтям для такого рішення стала криза, яку переживає галузь з 2014 року.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, головними негативними факторами “Агроліга” назвала зростання цін і тарифів, що призводить до подорожчання утримання сільськогосподарських тварин; зниження купівельної спроможності населення; скорочення експорту через закриття російського ринку. В результаті цього спостерігається стійка тенденція до зниження поголів’я всіх видів тварин.

Зазначається, що тваринницький бізнес втратив свою актуальність, навіть не зважаючи на те, що у компанії є вагома перевага – можливість годувати стадо відходами власної олійної галузі.

“Ми виробляли молоко найвищої якості з ціною відповідно вищою за ринкову, – наголосили в “Агролізі”. – І наш кінцевий покупець виявився нечисленним. Витрати на догляд і лікування тварин, логістику готової продукції, оплату праці всіх працівників, що постійно зростали, хоч і не призвели до збитків, проте стали перешкодою для отримання прибутку”.

Компанія зараз бере участь у масштабному і перспективному проекті з будівництва ТЕС і хоче спрямувати свої зусилля і фінанси в розвиток інших, менш залежних від різних факторів проектів.

Водночас в “Агролізі” наголосили, що відмова від тваринницького напрямку не означає, що компанія не повернеться до нього – з огляду на величезний накопичений досвід.

Перегляди: 0