Головна Новини Новини компаній Запорізький завод “Оптімус Агро Трейд” у 2018/19 МР переробив 855 тис. тонн...

Запорізький завод “Оптімус Агро Трейд” у 2018/19 МР переробив 855 тис. тонн соняшнику

Запорізький олійноекстракційний завод Optimus Agro Trade у сезоні 2018/19 збільшив об’єми переробки соняшнику на 50 тис. тонн.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, протягом сезону об’єми переробки насіння соняшнику на Запорізькому ОЕЗ становили 855 тис. тонн, що на 6% перевищує показник 2017/18 МР.

“Така тенденція обумовлена насамперед покращенням якості насіння соняшнику, що йде на переробку, а також високим попитом основних країн-імпортерів на олію та шрот в поточному сезоні”, – ідеться в повідомленні.

Відповідно, об’єми виробництва нерафінованої соняшникової олії у поточному сезоні збільшились на 8% і становлять 360 тис. тонн, а об’єми виробництва соняшникового шроту на 5% перевищили аналогічний показник сезону-2017/18 і досягли 335 тис. тонн.

Як зазначається, наразі Запорізький ОЕЗ знаходиться на профілактичному ремонті обладнання, що характерно для цього періоду. Відновиться переробка не раніше надходження на ринок сировини нового врожаю в кількості, достатній для повноцінної роботи підприємства.

Довідка. “Оптимус Агро” – агропромислова компанія, один з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом соняшникової олії, шроту і лушпиння. На українському ринку компанія входить в ТОП-5 українських переробників насіння соняшнику за встановленими потужностями.

“Оптимус Агро” в Україні об’єднує мережу елеваторів в Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій і Черкаській областях загальною потужністю одноразового зберігання понад 1,1 млн тонн зернових. Потужності з переробки соняшнику “Запорізького олійно-екстракційного заводу” складають 900 тис. тонн/рік.

Перегляди: 0